Mitai apie fotoepiliaciją namuose

fotoepiliacijos mitai

Plaukelių šalinimo būdų yra daug, tačiau nei vienas iš jų visiškai nepatenkina daugybės vartotojų, moterų ir vyrų, poreikių. Fotoepiliacija dažnai vis dar laikoma naujove, nors šis metodas plaukelių šalinimui grožio industrijoje naudojamas jau daugiau nei 15 metų. Tiesa, fotoepiliatoriai, skirti naudoti namuose, yra kiek naujesnis išradimas. Galbūt dėl to apie juos sklando keletas nepagrįstų mitų, o nebandę šio depiliacijos būdo žmonės turi kiek keistų įsitikinimų.

Fotoepiliacija yra labai brangi

Peržvelkite fotoepiliatorių asortimentą ir suprasite, kad šis mitas yra iš piršto laužtas. Kokybiškų fotoepiliatorių kainos prasideda maždaug nuo šimto eurų ir svyruoja, priklausomai nuo pageidaujamo modelio ar įrenginio savybių. Pasirinkę kokybišką fotoepiliatorių, naudosite jį ne vienerius metus, tad sudėjus visas išlaidas vienkartinėms depiliacijos priemonėms, dar ir sutaupysite. Salone atlikti fotoepiliacijos procedūras yra brangiau, tačiau net ir tai kainuoja pigiau nei nuolatinis skustuvų, skutimosi priemonių, vaško juostelių ir odą raminančių kremų pirkinėjimas.

Fotoepiliatorių naudoti sudėtinga, tai gali tik profesionalas

Profesionalus grožio specialistas moka dirbti su įvairiais aparatais, tačiau profesionaliam naudojimui skirta įranga yra visiškai kitokia nei ta, kurią galima naudoti savarankiškai namuose. Milijonai žmonių visame pasaulyje sėkmingai naudoja fotoepiliatorius namuose ir yra patenkinti puikiai rezultatais. Naudojimas labai paprastas, todėl šiuo būdu depiliaciją gali atlikti bet kas, tam tikrai nereikia jokių specialių įgūdžių ar žinių.

Įaugę plaukeliai – fotoepiliacijos pasekmė

Šią problemą sukelia daugelis kitų depiliacijos būdų, tačiau tikrai ne fotoepiliatorius. Jo veikimo principas yra visiškai kitoks – jis paveikia plauko svogūnėlį. Plaukelių įaugimo problema kyla todėl, kad trumpinant plauko stiebą jo galas tampa aštrus ir taip į odos paviršių geba išlysti ne visai toje vietoje, kurioje reikia. Atlikus fotoepiliaciją, plaukeliai tiesiog iškrenta ir nebeatauga, o ataugantys nauji plaukeliai yra silpni, tačiau visiškai nauji ir negali įauginėti į odą.

Fotoepiliatorius degina odą

Tokiam įsitikinimui truputis pagrindo gal ir yra – juk fotoepiliatoriaus skleidžiama pulsinė šviesa virsta šiluma. Tačiau odos ji tikrai nedegina, reikalingą šviesos kiekį sugeria plaukelis. Taip yra dėl jame esančio pigmento, tad oda nėra paveikiama. Žinoma, jei daugybę kartų kartosite blyksnius tame pačiame odos plote vienos depiliacijos metu, galite odą nudeginti, tačiau netyčia tai padaryti būtų gana sudėtinga.

Fotoepiliacijos metu skauda

Jei oda yra jautri, naudojant fotoepiliatorių galima pajusti dilgčiojimą, tačiau jis trunka tik akimirką ir praeina baigus procedūrą. Taip pat galima pajusti šilumą, kuri veikia plauko svogūnėlį, tačiau skausmo, būdingo beveik visiems kitiems depiliacijos būdams, fotoepiliacija nesukelia. Jei įsivaizduojate šį skausmą kaip depiliacijos vašku metu, tikrai klystate.

Fotoepiliacija nėra efektyvi, tad ją reikia kartoti dažnai

Galima būtų teigti priešingai – palyginti su kitais depiliacijos būdais, fotoepiliacija kaip tik yra labai efektyvi. Tačiau ši technologija paveikia tik tuos plaukelius, kurie yra augimo stadijoje. Natūraliai tokių plaukelių kiekis sudaro tik iki 30 proc. visų žmogaus kūno plaukų. Būtent dėl šios priežasties fotoepiliacija susideda iš tam tikro procedūrų ciklo, kurio metu yra paveikiami visi plaukeliai. Vėliau pakanka tik retų palaikomųjų procedūrų naujai susiformavusiems plaukeliams paveikti, tad šis metodas yra išties ilgalaikis ir efektyvus.

Fotoepiliacija tinka tik kojoms

Fotoepiliatorių daugelis vartotojų dažniausiai naudoja būtent plaukeliams nuo kojų šalinti, tačiau šis aparatas efektyviai veikia ir bet kurioje kitoje kūno vietoje. Juo galima pašalinti plaukelius nuo bikini zonos, pažastų srityje, nuo veido, rankų, pilvo ir kt. Ir visa tai galima padaryti tiesiog namuose, o rezultatas bus ilgalaikis. Šis įsitikinimas tikriausiai kilo todėl, kad plaukelius nuo kojų šalina visi, o gana daug žmonių tokių sričių kaip, pavyzdžiui, rankos, net nedepiliuoja.