Ką verta žinoti apie fotoepiliaciją?

geriausia fotoepiliacija

Jei ieškote efektyvaus ir patogaus depiliacijos būdo, turite žinoti apie fotoepiliaciją. Kartais dar manoma, kad tai naujas būdas pašalinti nepageidaujamus kūno plaukus, tačiau pasaulyje ši technologija yra naudojama jau daugiau nei 15 metų. Sukurti bendradarbiaujant įvairių sričių profesionalams, tarp kurių buvo ir gydytojai dermatologai, grožio srities ekspertai ir kiti specialistai, fotoepiliatoriai yra šiuolaikišku ir patogiu pasirinkimu. Vis dėlto dėl žinių trūkumo sklando įvairių nepagrįstų mitų ir klaidingų taisyklių, susijusių su šiuo depiliacijos būdu, tačiau iš tikrųjų verta žinoti tiesą.

Kaip tai veikia?

Fotoepiliatorius veikia naudodamas pulsinės šviesos bangas. Plauko stiebe esantis pigmentas melaninas sugeria šviesą – taip ji patenka būtent ten, kur reikalingas jos veikimas. Šviesa virsta šiluma ir paveikia plauko folikulą, tad šis nebeatauga.

Fotoepiliacijos efektyvumas atsiskleidžia per keletą procedūrų, nes šviesa veikia tik aktyvaus augimo stadijoje esančius plaukus. Tokių žmogaus kūno plaukų kiekis vienu metu sudaro tik iki trečdalio, tad depiliacijos procedūros metu gali būti paveikiamas vidutiniškai kas trečias plaukas. Dėl šios priežasties visada yra reikalingas depiliacijos procedūrų ciklas – taip pasiekiamas tvarus ilgalaikis rezultatas, užtikrinamas ilgalaikis plaukelių neataugimas.

Kur fotoepiliacija atliekama?

Fotoepiliacijos procedūros yra atliekamos grožio salonuose, klinikose, kai kuriuose SPA centruose. Čia procedūrą atlieka profesionalus specialistas, tad klientui tereikia ramiai gulėti. Kitas pasirinkimas – fotoepiliacija namuose, kurią galite atlikti savarankiškai. Šiuolaikiniai fotoepiliatoriai yra puikiai pritaikyti naudojimui namuose, visiškai saugūs ir patogūs. Abiem šiais atvejais procedūra yra atliekama naudojant tą pačią technologiją. Žinoma, profesionalų naudojama įranga atrodo kiek kitaip, jie gali individualiai parinkti reikalingą fotoepiliatoriaus galingumą. Naudoti namuose skirti fotoepiliatoriai nėra tokie galingi, tačiau to visiškai pakanka puikiam rezultatui pasiekti. Be to, namų naudotojams skirti fotoepiliatoriai visiškai užtikrina saugumą ir sumažina galimybę pažeisti odos paviršių iki minimalios.

Efektyvi depiliacija

Egzistuoja daug ir įvairių depiliacijos būdų, tačiau visus juos vienija vienas bruožas – nepageidaujami plaukeliai yra pašalinti palyginti trumpam laikui. Dėl šios priežasties depiliacijos procedūras tenka greitai kartoti vėl ir vėl. Fotoepiliatorius įveikia šią problemą. Tiesa, pradėjus jį naudoti prireiks trupučio kantrybės: fotoepiliacijos procedūrų ciklas pradedamas nuo keleto procedūrų, kurios atliekamos kas porą savaičių, vėliau – kas mėnesį, o po pusmečio jau tereikia plaukus šalinti tik kartą per porą mėnesių. Palyginti su kitais depiliacijos būdais, tai iš tikrųjų ilgas terminas.

Jei fotoepiliacijos procedūras nuspręsite atlikti pas grožio profesionalus, prireiks apsilankyti taip pat ne vieną kartą. Taip yra dėl kūno plaukų augimo ciklo – pirmosios procedūros visada yra atliekamos mažesniais laiko intervalais.

Universali depiliacija

Fotoepiliacija yra universalus metodas, tinkamas tiek vyrams, tiek moterims. Šviesa veikia įvairių atspalvių, struktūros ir tankio kūno plaukus, todėl tuo gali pasinaudoti visi. Tiesa, išimtis yra šviesūs pilki ir raudonos spalvos kūno plaukai, kurių fotoepiliatorius efektyviai nepašalins.

Fotoepiliacijos technologija veikia tiksliai ir švelniai, nesukelia skausmo ar odos pažeidimų. Dėl šios priežasties ji tinka šalinti plaukelius ir tose kūno vietose, kuriose oda yra plonesnė ir jautresnė: pažastų, bikini zonose, nuo veido. Beje, šalinant plaukelius nuo veido itin naudinga ir ta fotoepiliacijos savybė, kad ji nepalieka neigiamų žymių ir oda iš karto atrodo puikiai.

Nedirginanti odos technologija taip pat yra tikru išsigelbėjimu jautrios odos savininkams. Kai įprasti tradiciniai depiliacijos būdai sukelia tokias odos reakcijas kaip raudonis, niežėjimas, tempimo jausmas ar alerginės reakcijos, fotoepiliatorius veikia švelniai ir efektyviai.