Ekologijos idėjoms nebūtina nusižengti ir atliekant depiliaciją

Kokios asociacijos kyla kalbant apie žmogų, savo gyvenimą grindžiantį ekologiška pasaulėžiūra? Kai kurių įsivaizdavimu tokie asmenys turėtų būti atsiriboję nuo visko ir visų bei susikoncentravę į vieną vienintelę gamtos puoselėjimo idėją. Tačiau iš tiesų dauguma sugeba sąmoningai derinti asmeninius įsitikinimus bei natūralų poreikį gerai jaustis ir atrodyti. Tai ypač aktualu dailiosios lyties atstovėms. Depiliacija – vienas iš reguliariai atliekamų grožio ritualų, kurių dėka užtikrinama ne tik asmens higiena, bet ir pasitikėjimas savimi. Šiuolaikinė grožio industrija suteikia moterims galimybę rinktis depiliacijos metodą, tinkamiausią kūnui, tačiau „nesipjaunantį“ su asmenine pasaulėžiūra. Ir depiliacija gali būti ekologiška!

bikini-depiliacija

Ekologiško gyvenimo propaguotojos, norinčios iki galo išlikti ištikimos savo įsitikinimams ir už vonios kambario durų, gali išbandyti net keletą natūralių depiliacijos metodų.

Depiliacija ekologišku vašku

Ekologiškas vaškas, lyginant su tradiciniu, skiriasi savo natūralesne sudėtimi: pastarajame nėra sakų, naftos ir kitų sintetinių produktų. Naudojant ekologišką vašką, džiaugiasi ne tik gamta, bet ir oda, kuri depiliacijos metu yra mažiau dirginama. Depiliacijos technologija nieko nesiskiria nuo plaukų šalinimo įprastu vašku, priemonės tos pačios: ant kūno tepamas arba vaškas juostelėmis.

Depiliacija naudojant ekologišką depiliacinį kremą

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas depiliacinio kremo pagalba – efektyvus, patogus, tačiau tuo pat metu pavojingas metodas. Preparato sudėtyje esančios agresyvios cheminės medžiagos gali sudoroti ne tik plaukus niekadėjus, bet ir nudeginti odą ar net sąlygoti alerginę reakciją. Ekologiško depiliacinio kremo sudėtyje esantys aliejai, priešingai, puoselėja ir saugo odą, tuo pat metu suteikdami pageidaujamą glotnumą.

eko depiliacija 2

Depiliacija cukraus pasta

Tai – depiliacijos metodas, tapęs rimtu konkurentu vaškui. Ekologijos šalininkės pastarąjį renkasi dėl natūralios priemonės sudėties: cukraus pasta sudaryta iš gliukozės bei vandens, kai tuo tarpu vaške gausu naftos ir sakų. Po procedūros cukraus pastos likučiai lengvai nusivalo vien vandeniu, tuo tarpu su vaško pašalinimu tenka kur kas ilgiau pavargti. Negana to, depiliacinė cukraus pasta yra pajėgi išrauti plaukelius su šaknimis – vaškas neretai plaukelį išrauna tik paviršiuje. Skausmas – subjektyvus klausimas. Pastarojo lygis priklauso nuo jautrumo, plaukelių ilgio bei storio. Tačiau akivaizdu, jog natūrali cukraus pastos sudėtis odą dirgina kur kas mažiau.

Ekologiškos depiliacijos metodus teigiamai įvertina ne tik natūralumo šalininkai, bet ir visi, ieškantys galimybės, kaip suderinti odos glotnumą bei pastarosios apsaugą. Cukraus pasta, ekologiškas vaškas bei depiliacinis kremas – pašalina plaukelius taip pat efektyviai kaip alternatyvūs metodai, tačiau oda dirginama gerokai mažiau.