Cukraus pastos receptas depiliacijai namuose

Iš pažiūros, depiliacija cukrumi yra panaši į depiliaciją vašku. Skiriasi atlikimo technika, taip pat naudojami ingredientai. Taip pat, skirtingai nuo depiliacijai naudojamo vaško, cukraus pastą galite pasigaminti ir patys tiesiog iš namuose esančių produktų.

Cukraus pastos receptas depiliacijai namuose

Šiek tiek įgudus, cukraus pastą galima pasigaminti ir namie

Cukraus pastos receptas yra visai paprastas. Jums prireiks:

  • 1 puodelis baltojo cukraus
  • 1/4 puodelio medaus
  • 1/2 citrinos sulčių
  • 1 ar 2 lašų melasos, jei turit po ranka

Depiliacijai cukraus pasta Jums reikės:

  • Indo, kuriame laikysite mišinį
  • Medinės ar plastmasinės mentelės užtepimui ant odos
  • Audeklo juostelės

Į dubenį suberkite reikiamus ingredientus, juos kaitinkite ant viryklės arba mikrobangų krosnelėje iki tol, kol pradės kilti burbuliukai ir masė taps vientisa. Prieš naudojimą leiskite masei atvėsti – ji turi tapti tik šiek tiek šiltesnė už kūno temperatūrą. Įsitikinkite, kad Jūsų oda yra švari, sausa, ant jos nėra jokių aliejų ar drėkinančių kremų pėdsakų. Apsidraudimui galite patepti odą krakmolu – jis sugers riebalų perteklių.

Kai jau būsite pasiruošę, cukraus masę mentelės pagalba užtepkite plonu sluoksniu ant planuojamos depiliuoti odos vietos plaukų augimo kryptimi. Uždėję ir stipriau paspaudę audeklo juostelę, 2-3 kartus paglostykite per ją plaukų augimo kryptimi. Ir, pagaliau, paėmę už audeklo juostelės apatinio kampo staigiu judesiu nuplėškite ją prieš plaukų augimo kryptį. Kuo staigesnis bus Jūsų veiksmas, tuo mažiau skausminga bus procedūra. Be to, jeigu plėšite nepakankamai greitai, tai dalis plaukų taip ir liks nepašalinti.

Baigę depiliacijos cukrumi procedūrą neskubėkite išmesti nepanaudotos cukraus pastos! Ji gali dar ilgai stovėti inde, tik nereikėtų jos laikyti šaldytuve. O kai vėl prireiks ją panaudoti, teliks tiks pašildyti.

Susiję straipsniai: