Populiariausios lazerinės procedūros

Pigmentinės dėmės, randai, strijos, suglebusi veido oda, senos tatuiruotės, nepageidaujami plaukai, karpos, apgamai, nagų grybelis – tai tik dalis estetinių ir sveikatos problemų, kurias greitai, efektyviai ir saugiai gali padėti išspręsti lazerinės procedūros. Nuolat tobulėjantis mokslas ir pažangios technologijos pastaruoju metu turi didelę įtaką dermatologijai ir apskritai medicinos sričiai. 

                                         Gydomosios lazerinės procedūros

  • Nagų grybelio gydymas – tai gana ilgas ir sunkus procesas. Dažnai jo gydymui pasitelkiamas kompleksinis geriamų vaistų, tepalų, kartais nago plokštelės pašalinimo būdas. Nagų grybelio gydymas lazeriu šiuo metu yra efektyviausia priemonė, ką gali pasiūlyti šiuolaikinė medicina. Procedūra yra neskausminga, trunka iki 1 valandos. Dažniausiai užtenka 1 procedūros.
  • Odos navikų gydymas lazeriu, kai vietinės nejautros metu yra šalinami nedideli navikai. Naviko vietoje susidaro mažas šašas, kuris laikui einant nukrenta.
  • Karpų šalinimas lazeriu. Tai greita, efektyvi procedūra, nesukelianti skausmo ir kitų nepatogumų. Dažniausiai užtenka 1 procedūros.

                                      Estetinės lazerinės procedūros

  • Frakcinis odos atnaujinimas lazeriu yra bene populiariausia lazerinė procedūra. Jos pagalba galima išlyginti mažas ir dideles raukšles, panaikinti pigmentines dėmes, randus po aknės gydymo, sulyginti odos spalvą bei atstatyti veido odos tonusą. Ši procedūra ypatinga tuo, kad jos metu yra veikiamas ne visas odos plotas, o tik jos dalis. Lazerio spindulių pagalba yra skatinamas natūralus kolageno gaminimas. Procedūrų skaičius svyruoja nuo 1 iki 5 procedūrų galutiniam rezultatui pasiekti.
  • Plaukų šalinimas lazeriu – tai efektyviausias plaukų šalinimo būdas. Nepageidaujamų plaukų šalinimas tampa vis labiau aktualus ne tik moterims, bet ir vyrams, ne tik estetiniu tikslu, bet ir siekiant išvengti į odą įaugančių plaukų bei aplink susiformuojančių skausmingų išbėrimų, ypač, jei oda yra labai jautri. Tokiais atvejais plaukų naikinimas lazeriu yra vienintelis efektyvus būdas spręsti šią problemą. Priklausomai nuo odos, jos spalvos tipo, reikalingos nuo 4 iki 8 procedūrų galutiniam rezultatui pasiekti.

Plačiau apie šias ir kitas lazerio procedūras galite pasidomėti https://www.lazeriniscentras.lt/