Veido valymo aparatas: nauda ir mitai

veido odos atjauninimas

Veido valymo aparatai suteikia galimybę užtikrinti visapusišką odos valymą namuose. Tai galimybė tinkamai pasirūpinti savo oda, rečiau lankytis pas kosmetologus ir džiaugti lygia bei švytinčia oda be didelių pastangų. Veido valymo aparatai suteikia šiuos privalumus:

  • Valymas yra efektyvesnis ir gilesnis, toks rezultatas nepasiekiamas naudojant kosmetines priemones ir valant odą rankiniu būdu;
  • Pašalina negyvas odos ląsteles, riebalų perteklių ir makiažo likučius – priežastis, dėl kurių veido oda atsinaujina lėčiau, kemšasi poros, susidaro spuogelių;
  • Išvalo ir sutraukia poras, todėl oda atrodo tolygesnė, yra švelnesnė;
  • Pagerina kraujo apytaką švelniai masažuojant odos paviršių veido valymo metu;
  • Pagerina limfinę apytaką, todėl oda yra geriau maitinama iš vidaus, įsisavina daugiau naudingų medžiagų;
  • Padeda odai geriau pasisavinti kosmetinius priežiūros produktus.

Privalumų iš tikrųjų daug ir juos visus patvirtina įvairiausi klinikiniai tyrimai. Vis dėlto žinių trūkumas arba netinkamas šių aparatų naudojimas skatina tikėti nepagrįstais mitais, kuriuos lengva sugriauti. Toliau pateikiame keletą pavyzdžių, kuriais kartais tikima, nors tam nėra jokio pagrindo.

Veido valymo aparatas plonina odą

Naudojat veido valymo aparatą, negyvos odos ląstelės yra pašalinamos greičiau nei įprastai. Vis dėlto tai nereiškia, kad valymo procesas naikina odą – juk oda yra gyvas organizmas, kuris nuolat atsinaujina. Priešingai, negyvos ląstelės, likusios odos paviršiuje, tampa nešvarumais, kurie užkemša poras, trikdo natūralią odos medžiagų apykaitą, mažina deguonies prasiskverbimą ir kt. Kitaip tariant, kuo efektyviau pašalinsite šias ląsteles, tuo greičiau oda atsinaujins.

Veido valymo aparatas netinka jautriai odai

Šis mitas tikriausiai kilo iš neatsakingo prietaiso pasirinkimo. Jautri veido oda visada reikalauja daugiau dėmesio, todėl ir veido valymo aparatą reikėtų pasirinkti itin atsakingai. Svarbu atkreipti dėmesį į gamintojo rekomendacijas ir pasirinkti specialiai jautriai odai skirtą įrenginį – jo veikimas bus švelnus, tačiau užtikrins puikius rezultatus. Tik pradėjus veido valymo procedūras namuose odos būklė gali laikina pablogėti, tačiau neišsigąskite, nes tai vadinamasis pereinamasis laikotarpis. Per jį oda valosi ir prisitaiko prie naujų sąlygų, tad netrukus ji atrodys gražiau nei bet kada anksčiau.

Veido valymo aparatas kaupia bakterijas

Iš tikrųjų bakterijų yra visur, todėl tinkama priežiūra yra labai svarbi. Pats veido valymo aparatas bakterijų tikrai negamina ir jų nekaupia, tačiau ant darbinio paviršiaus jos gali atsirasti… nuo jūsų odos sąlyčio metu. Kad neperneštumėte bakterijų iš vienos veido zonos į kitą svarbu tinkamai prižiūrėti aparatą, visada jį išplauti po naudojimo, laikyti sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje. Tinkama priežiūra visada svarbu!

Brangi prabanga

Taip kalba tik tie, kas visiškai nesidomėjo veido valymo aparatų pasiūla. Daugelis jų yra iš tikrųjų nebrangūs, tačiau kokybiški. Pavyzdžiui, visame pasaulyje mėgstamo ir vertinamo grožio įrenginių gamintojo „Silk‘n“ veido valymo aparatai kainuoja vos nuo keliasdešimties eurų. Žinoma, kuo sudėtingesnė technologija naudojama, tuo įrenginys bus brangesnis. Visgi paskaičiuokite, kiek kainuoja procedūros grožio specialisto kabinete ir suprasite, kad net brangiausias veido valymo aparatas tikrai nėra toks jau brangus – juolab įsigijus kokybišką įrenginį iš el. parduotuvės Hairfree.lt jis tarnaus ne vienerius metus.

Veido valymo aparatas netinka probleminei odai

Jei turite odos problemų, pavyzdžiui, kamuoja spuogai, inkštirai, užsikimšusios ar išsiplėtusios poros, raudonis, sausumas ir kitos bėdos, veido valymo aparatas yra jūsų išsigelbėjimas. Procedūros namuose padės išspręsti odos problemas, o įrenginio naudojimas yra tikrai galimas. Svarbu nepersistengti ir pastebėjus neigiamą odos reakciją padaryti keleto dienų pertrauką, kad oda spėtų atkurti savo apsauginį sluoksnį.