Viskas, ką reikia žinoti apie lazerinę epiliaciją

lgalaike depiliacija

Grakščios, švelnios, dailios kojos – viena didžiausių moters puošmenų. Norint pasiekti geriausią rezultatą, išbandome įvairiausias priemones, tačiau lazerinis plaukų šalinimas – tikrai ne viena iš pirmųjų minčių, atėjusių į galvą. Pavadinimas skamba gan bauginančiai, o ir pati procedūra reikalauja daugiau nusiteikimo ir planavimo, nei skutimosi peiliukas ar depiliacinis kremas.

Tačiau dažna moteris pasiekia ribą, kai nebegali taikytis su per dieną ataugančiais plaukeliais, skustuvo paliktomis žymėmis ar jo sukeltu deginimu. Kai nesinori keisti savo dienos planų ir skirti papildomo laiko depiliacijai, vien dėl to, jog šiandien nusprendė rengtis suknelę. Tad laikas daugiau sužinoti apie ilgalaikį plaukų šalinimą, jo ypatybes ir naudą.

Ar tinka visiems?

Techniškai, taip. Kiekvienas žmogus gali naudoti lazerinį epiliatorių tokiu intensyvumu, kokį toleruoja odos tipas. Tad intensyvumas gali būti koreguojamas pagal odos jautrumą, nors maksimalus jo sumažinimas gali sulėtinti procesą ir atitolinti norimą rezultatą.

Vis dėlto, kiekvienam žmogui prietaisas veikia individualiai. Tradiciškai, plaukų šalinimas lazeriu efektyviausiai veikia žmonėms, turintiems šviesią odą ir tamsius plaukus.

Kuo geriau už depiliaciją vašku?

Trumpai tariant, mažiau vargo ir kur kas ilgiau išliekantys rezultatai. Depiliacija vašku gali būti daroma apytiksliai kas mėnesį, nes plaukai turi būti pakankamai ilgi, kad būtų galima atlikti procedūrą. Tuo tarpu plaukų šalinimas lazeriu reikalauja mažiau procedūrų. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, rekomenduojama atlikti nuo 4 iki 8 procedūrų, darant vieno ar dviejų mėnesių pertraukas. Jei jūsų tikslas yra ne ilgalaikis, o momentinis šalinimas, gali pakakti ir trijų procedūrų.

Ar tikrai ilgalaikė?

Laipsnišką plaukelių mažėjimą pastebėsite jau po pirmųjų procedūrų. Tarp jų daromų pertraukų metu išaugę nauji plaukai bus kur kas plonesni ir švelnesni. Daugiau procedūrų gali prireikti tokioms kūno zonoms, kaip smakras, plotas virš viršutinės lūpos ar hormonų kontroliuojamos sritys. Dauguma išbandžiusiųjų lazerinę epiliaciją, didžiosios dalies plaukelių atsikrato visam laikui, kitiems prireikia daugiau nei 8 procedūrų. Pasitaiko atvejų, kai rezultatas pasiekiamas ir per trumpesnį laikotarpį, tačiau negalima pamiršti, jog išlieka plaukų ataugimo tikimybė: epiliacija neveikia dar neužsimezgusių plaukų folikulų, tad gali prireikti kelių vėlesnių profilaktinių procedūrų.

Kuriems kūno plotams galima naudoti?

Lazeriniu būdu plaukus galima šalinti bet kuriose kūno ir veido srityse. Procedūros yra visiškai neskausmingos, tad nekelia diskomforto.  Populiariausios plaukų šalinimo sritys yra kojos, pažastys, rankos ir bikini sritis. Viena procedūra gali trukti nuo 10 minučių iki valandos (priklausomai nuo šalinamo plaukelių ploto dydžio).

Kaip į lazerio spindulius reaguoja oda?

Dažniausiai procedūra nesukelia jokio nemalonaus jausmo šalutinio poveikio. Retais atvejais gali pasireikšti paraudimai, tačiau jie greitai pašalinami vėsinančiais kompresais. Svarbu žinoti, jog po procedūros lazeriu epiliuotos sritys negali gauti tiesioginių saulės spindulių. Štai kodėl geriausia plaukelių šalinimu užsiimti šaltuoju metų laiku. Tokiu atveju vasarą galėsite džiaugtis švelniomis kojomis ir nesukti galvos dėl depiliacijos.

Kas gali atlikti procedūras?

Kadangi Lietuvoje lazerinė plaukų epiliacija yra pakankamai naujas dalykas, dauguma moterų dėl šios paslaugos kreipiasi į klinikas ar grožio centrus. Tačiau svarbu suprasti, jog procedūra yra visiškai saugi, tad ją galima atlikti savarankiškai namuose. Lazeriniai plaukų šalinimo aparatai nėra dideli, jais patogu ir paprasta naudotis.

Kiek tai kainuoja?

Paslaugų kainos priklauso nuo plaukų šalinamo ploto dydžio. Kainos svyruoja nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų už vieną procedūrą. Tad leisti sau klinikoje atlikti ilgalaikę kelių kūno sričių epiliaciją gali ne kiekvienas. Štai kodėl vis daugiau moterų apsisprendžia įsigyti lazerinius plaukų šalinimo aparatus ir atlikti profesionalias procedūras tiesiog namuose. Sertifikuotų, aukštos kokybės prietaisų kaina dažniausiai siekia vienos ar dviejų procedūrų grožio centre sumą.

Plaukelių šalinimo prietaisų galite įsigyti hairfree.lt elektroninėje parduotuvėje. Čia taip pat rasite įvairių veido odos valymo aparatų bei celiulito prevencijai skirtų masažuoklių. Savo kūno linijomis besirūpinančioms moterims galime pasiūlyti lieknėti padedančius rūbus, o patiriantys stresą čia ras visas atsipalaiduoti padedančias priemonės – nuo vandens masažuoklių, karšto masažo akmenų iki profesionalaus masažo stalų. Užsukite, ir išsirinkite jums tinkamiausią gerą savijautą užtikrinančią ir išvaizdą puoselėjančią priemonę.