Vyriškumas slypi ne plaukuose: tai pagaliau suprato ir Lietuvos vyrai

Džiugi tendencija: vyro dėmesys savo išvaizdai pradedamas nustoti tapatinti su narciziškumu. Tokį iškreiptą požiūrį dažniausiai išreikšdavo patys stipriosios lyties atstovai, tačiau šiandien jie sudaro beveik 30 proc. depiliacijos paslaugą teikiančių salonų klientų.

vyru-depiliacija

Tikras vyras – prisižiūrintis vyras

Gerą vyrą išduoda bent savaitę nekeistų kojinių kvapas ir pro marškinėlius kyšantys plaukai. Taip kalbėti galėtų nebent garsusis batų pardavėjas Elas Bandis. Šiuolaikinėje visuomenėje vyras ir moteris tampa lygiaverčiai visose srityse. Kodėl save prižiūrinti moteris pašonėje turi kęsti apaugusį neandartalietį? Užsispyrimą, jog tikras vyras gali trumpinti nebent galvos ir barzdos plaukus, pamažu keičia suvokimas, kad kiekvienas esame savo kūno šeimininkas ir galime su juo daryti viską, kas mums kelią pasitenkinimą bei komfortą. Dauguma vyrų, bent kartą pabandę nusidepiliuoti gaktos ar pažastų plaukus, pajunta, jog tai siejasi su patogumu bei estetika ir šiai procedūrai ryžtasi dar ir dar kartą.

Vyrų įsidrąsinimą atverti kosmetologės salono duris neabejotinai paskatino pasaulyje žinomų asmenybių pavyzdžiai. Garsiausi sportininkai, muzikantai bei aktoriai viešai pripažįsta (o tai ir akivaizdžiai matosi), jog depiliuojasi, ir, didžiam nustebimui, jų vyriškumas niekur nedingsta, netgi priešingai – jie tampa tik dar gražesni bei labiau dievinami! Nugalėję eilę kompleksų ir lietuviai vyrai pagaliau supranta, jog tikras vyras turi prisižiūrėti ir kreipti dėmesį į šalia esančio žmogaus norus. O didžioji dalis moterų, kaip žinia, nepageidauja šalia savęs matyti gorilų – vyriškumui pajusti joms užtenka ir po depiliacijos likusio plaukų kiekio.

vyru depiliacija

Kokie vyrai ateina ir ką jie „šienauja“?

Naujausiems mados vėjams įprastai imlesnė jaunoji karta, tačiau specialistės su nuostaba tikina, jog didžiausią klientų vyrų dalį sudaro ne jaunimas (aišku, būna ir tokių), bet 40-ečiai ir vyresni. Interpretuojant rezultatus galima spėti, jog jaunesnio amžiaus vyrai nesugeba susidoroti su kompleksais ir baimėmis. Viena pagrindinių:“O kas, jei procedūros metu susijaudinsiu?“ Pastaruosius galima nuraminti: depiliacija, kaip žinia, yra pakankamai skausmingas procesas, tad juntamas dirginimas kitas mintis greitai nuslopina. Tie, kurie dėl savų priežasčių nesiryžta kreiptis pas specialistus, depiliacija užsiima savarankiškai arba patiki tai į antrosios pusės rankas. Dar vienas stebinantis faktas: nepageidaujamų plaukelių atsisakyti pageidauja ne tik visko pertekę verslininkai, bet ir eiliniai, vidutines pajamas gaunantys darbininkai. Pastarieji, įvertinę galutinio rezultato privalumus, nusprendžia, jog procedūra verta investicijų.

Veidas (antakiai, ausys, nosis, žandikaulis) – viena pagrindinių sričių, kuria depiliacijos pagalba vyrai pageidauja koreguoti. Atsikratoma nepageidaujamų plaukų nuo nugaros, krūtinės, rankų, pažąstų ir kojų. Ryžtamasi ir intymios higienos depiliacijai. Tiesa, lietuviai vyrai šioje srityje šiek tiek konservatyvūs: dažnai apsiribojama tik gaktos plaukų šalinimu, pamirštant sėklides ar užpakalį.