Plaukus šalinančių šveitiklių pažadų miražas

Pastaruoju metu depiliacijos priemonių pramonė aktyviai reklamuoja įvairius šveitiklius – tai ir plaukus šveičiančios pirštinės, ir depiliaciniai padukai. Nors gaminiai parduodami su skirtingais prekiniais ženklais – „Sundepil“, „Silkymit“ ar „Smooth Away“, tačiau visus juos vienija bendras pažadų miražas pašalinti nepageidaujamus plaukelius ilgam ir be skausmo.

Plaukus šalinančių šveitiklių pažadų miražas

Plaukus šalinančių šveitiklių gamintojai apdairiai rekomenduoja atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją

Plaukų šveitikliai žarsto ne tik efektyvios depiliacijos lūkesčius – raginama pamiršti skutimosi peiliukus, epiliatorius, depiliaciją vašku ar depiliacinius kremus. Šios odos priežiūros priemonės pristatomos ir kaip nebrangi alternatyva odos pilingo procedūroms, kurių metu pašalinamas negyvas odos sluoksnis, o oda tampa glotnesnė ir švelnesnė.

Techniniais terminais kalbant, plaukus šalinančių šveitiklių veikimo principas yra panašus į švitrinį popierių. Šiurkštus paviršius vadinamas „mikro kirstalais“, „silica dalelėmis“, nors vienodai teisingi būtų ir terminai „smėlis“ bei „žvyras“. Odą trinant šiuo šiurkščiu paviršiumi, ploni, pūkeliniai plaukeliai, be jokios abejonės, pasišalina kartu su odos sluoksniu.

Šių depiliacijos priemonių efektyvumas smarkiai krenta kovojant su stipriais, tamsiais plaukais, turinčiais tvirtas šaknis, augančiais pažąstų ir bikini srityse. Nepageidautinus plaukelius šalinant nuo kojų, plaukus šveičiančių pirštinių ar depiliacinių padukų poveikis būna menkas – jeigu oda šviečiama nestipriai, plaukeliai auga kaip ir augę toliau, o trinant odą smarkiau galima labai nesunkiai ją smarkiai sužaloti.

Nors, susigundę nedidele prekės kaina, nemažai pirkėjų ir nusprendžia išbandyti šiuos plaukus šalinančius šveitiklius, tačiau nepamatuoti reklaminiai pažadai pašalinti plaukus ilgam ir be skausmo didžiąją klienčių dalį neabejotinai nuvilia. Juk dažniausiai daromės depiliaciją kojų, pažąstų ir bikini srityse, būtent ten, kur šių depiliacijai skirtų šveitimo priemonių efektyvumas ir yra mažiausias.

Susiję straipsniai:

    1 comment to Plaukus šalinančių šveitiklių pažadų miražas

    • Edita

      Sutinku su straipsniu, nes aš irgi pasimoviau, didesnės nesąmonės niekada neteko turėti!