Efektyvi depiliacija vašku namuose

depiliacija vasku

Reta pasakys, kad depiliacija vašku yra paprasta ir lengvai atliekama grožio procedūra – ypač kai ji atliekama savarankiškai namuose. O dar bjauriau, kai išleidus pinigus depiliacijos priemonėms bei sugaišus nemažai laiko bandant atlikti plaukų šalinimo procedūras šiuo būdu, jaučiatės ir toliau plaukuota, nepasiekusi pageidaujamo efekto. Kai nuplėšus vaško juostelę plaukai lieka ten kur ir buvę, tiesiog norisi rėkti.

Keletas pasilikusių plaukelių yra visai normalu. Bet jeigu po depiliacijos vašku lieka neišrauta arba nutrūksta didžioji dalis plaukų, vadinasi tikrai darote kažką ne taip

Per trumpi plaukai. Bendra taisyklė tokia – plaukeliai turi būti bent 5 mm ilgio. Jeigu jie bus trumpesni, jų nepavyks efektyviai pašalinti.

Per ilgi plaukai. Depiliacijos vašku metu visiškai nereiškia, kad „kuo ilgesni, tuo geriau“. Jeigu plaukai yra per ilgi, procedūra ne tik bus skausmingesnė, bet ir išaugs plaukų nutrūkimo rizika.

Netinkama depiliacijos kryptis ir greitis. Vaškas ant depiliuojamos odos ploto turi būti tepamas plaukų augimo kryptimi, o šalinamas – priešinga kryptimi, t.y. prieš plauko augimą. Vaško juostelės turi būti nuplėšiamos staigiu ir ryžtingu judesiu, kitaip gali tiesiog nepakakti jėgos plaukams išrauti. Kai procedūra atliekama savarankiškai, tai neretai gali tapti nemenku iššūkiu, ypač sunkiau prieinamose vietose, pvz. pažastyse.

Nenuvalyta oda. Depiliacijos vašku metu oda turi būti visiškai švari, nuo jos turi būti nuvalyta visa kosmetika, makiažas ar aliejus. Nepakankamai kruopščiai tai atlikus, sumažės vaško sukibimas su plaukeliais.

Nenusausinta oda. Po odos nuvalymo, būtina pilnai nusausinti odą. Speciali pudra (talkas) ne tik sugeria visą perteklinę drėgmę, bet ir užtikrina, kad vaškas visų pirma gerai sukibtų su plaukais, bet ne su oda. Tai padeda sumažinti skausmą depiliacijos vašku metu.

Netinkamas depiliacinis vaškas. Kietas vaškas skirtas storiems ir stipriems plaukams šalinti, minkštas – plonesniems ir silpnesniems. Atidžiai įvertinkite savo plaukelių būklę ir pasirinkite tinkamą depiliacijai vašku skirtą priemonę.

Depiliacija vašku gali būti efektyviai naudojama įvairiose kūno vietose augantiems plaukeliams pašalinti. Tereikia tik tinkamai jai pasiruošti ir įgyti reikiamų įgūdžių.

Pirmiausia plaukus šalinu...

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Susiję straipsniai:

Jeigu depiliacijos vašku procedūros visgi yra per daug skausmingos ar jų nepavyksta efektyviai atlikti savarankiškai, rinkitės fotoepiliaciją namuose.