Epiliacija ir odos šveitimas: ar netrukdo viena kitai?

plauku salinimas

Dauguma moterų mėgsta susirengti „grožio dienas“ ir tuo pačiu ne tik pašalinti nuo kūno nepageidaujamus plaukelius, bet ir pasilepinti odos šveitimo procedūromis, masažu, manikiūru, pedikiūru ir t.t. Jei visa tai atliekate SPA salone, profesionalios darbuotojos turėtų iš karto įspėti, kokios procedūros gali neigiamai sąveikauti tarpusavyje. Na, o jei savo išvaizda rūpinatės pati – visa atsakomybė krinta tik ant Jūsų pečių.

Epiliacija ir odos šveitimas: ar netrukdo viena kitai?

Po epiliacijos nuraminkite savo odą specialiais aliejais, skirtais jautriai odai

Lengvas kūno masažas ir odos šveitimas prieš epiliaciją vašku ar cukrumi gali būti labai naudingas, juk nuo odos pašalinamos negyvos ląstelės. Beje, lengvas pylingas gali padėti „iškelti“ plaukelius, todėl jie išraunami lengviau. Tiesa, šiuo atveju reikėtų atkreipti dėmesį į savo odos tipą ir patį šveitiklį. Jei oda labai jautri, šveitimas gali sukelti sudirgimą. Tokiu atveju papildomais atliekama plaukelių šalinimo procedūra tik pablogins situaciją. Ne mažiau svarbu pasirinkti ir švelnų šveitiklį: atkreipkite dėmesį, kad jo sudėtyje būtų ne pailgi, o apvalūs grūdeliai, puikiai nuvalantys negyvas ląsteles, tačiau mažiau pažeidžiantys pačią odą.

Po epiliacijos procedūros atlikti odos šveitimo jokiu būdu negalima. Juk nuo plaukelių šalinimo oda ir taip stipriai sudirginta. Nepamirškite, kad naudojant cukraus pastą arba vašką, suragėjęs odos sluoksnis pašalinamas kartu su plaukeliais, taigi oda savaime išvaloma ir kūno šveitimas nerekomenduojamas mažiausiai parą laiką. Idealiu atveju kūno šveitimas rekomenduojamas 3 paros iki planuojamos epiliacijos ir mažiausiai 3 paros po jos.

Viskas, ko Jūsų odai reikia po epiliacijos – tai raminamosios ir antiseptinės priemonės. Palepinkite savo odą labai švelniu masažu ir specialiais aliejais, skirtais jautriai odai.

Kokį plaukų šalinimo būdą paprastai naudojate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Susiję straipsniai: